Kapat

Sentry Mode Tesla Model 3’ü Teslim Eden Jaguar Satıcılarını Yakaladı

Jaguar satıcıları bu Tesla Model 3 ile I-Pace’den daha çok ilgileniyorlar.

Park edilmiş Tesla Model 3, kaygan bir şekilde elektrikli arabaya bakan birkaç Jaguar satıcısını yakalar. Yakındaki Jaguar I-Pace, Tesla’ya olan ilgiden biraz üzgün görünüyor.

Bu, meraklı bir Jaguar bayisinin Tesla’yı kıskanmış göründüğü ilk kez değil ve muhtemelen son olmayacak.

I-Pace biraz muhafazakar ve konvansiyonel olmasına rağmen, Model 3 daha alımlı görünüyor.

Videoda görebileceğiniz gibi, birkaç Jaguar satıcısı kontrol etmek için park edilmiş Model 3’e akın ediyor. İçeri bakarlar, dışarıya bakarlar ve arabaya gerçekten ilgi gösterirler. Jaguar’ın bu kadar heyecanlanmayacağını tahmin etmeye teşebbüs ederdik ama Tesla’nın her zaman birinin gözünü arabalarına çekmesinin bir yolu vardı.

Bugün bile, satışa çıktıktan 7 yıl sonra, Model S hala bakışları çekiyor ve Model X’in kapıları o kadar çılgınca ki onları kontrol etmelisin. Bu arada, Model 3, inanılmaz benzersiz iç yerleşim düzeniyle, yardım edemeyeceğiniz ancak içeriye bir göz atabileceğiniz normların dışında kalıyor.

Elbette yeni Tesla Roadster yola çıktığında her yerde ilgi odağı olacak ancak o zamana kadar izleyicilerin en büyük kalabalığını çeken Model 3’tür.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir