Kapat

Şoförlü Araç Olarak Test Edilen Tüm Siyah Audi e-tron Elektrikli SUV’lar

Elektrikli arabalar şoför taşımacılığı için ICE’den çok daha rahat olmalı.

İngiliz şirket Addison Lee Group, Audi ile ortaklaşa olarak bu ay Londra ve çevresindeki B2B müşterilerine tam elektrikli şoför taşımacılığını sağlamak için pilot bir proje başlattı.

En yüksek spesifikasyondaki beş siyah-beyaz e-tron, altı ay boyunca Addison Lee Group filosunda “geleceğin tamamen elektrikli bir filosuna uygunluğu ve entegrasyon kolaylığını analiz etmek  için test edilecek .

Audi, e-tron’un şoförlük işleri için ideal olarak uygun olmasını teşvik ediyor; çünkü sessiz (şimdiye kadarki en sessiz BEV’lerden biri), standart bir adaptif havalı süspansiyonun yanı sıra geniş bir iç mekana (kapasitif arka bacak odası, büyük gövde) sahiptir.

“… Audi araçları, altı aylık bir pilot süre boyunca Londra’da ve çevresinde özel bir kurumsal şoför hizmetine erişimi olan ‘roadhow’ müşterilerini taşımak için kullanılacak.

Pilot, veriye dayalı içgörüler üreterek Addison Lee Group’un elektrikli araçların gelecekteki filosundaki rolünü ve gereksinimlerini tam olarak değerlendirmesini ve ilerledikçe filo seçimlerinin belirlenmesine yardımcı olacak operasyonel kararları bildirmesini sağlayacak. % 100 düşük emisyon filosu duyuru, iki tarafın da sürdürülebilir yenilik ve yeni nesil mobilite çözümleri konusundaki büyük yatırımlarını takip ediyor.

Pilot, müşterilerin birinci sınıf EA segmentindeki en son yeniliği ilk elden deneyimlemelerini sağlayacak. Sağduyulu Mythos siyah metalik boya ile bitirilen beş e-tron varyantının her biri, dört bölgeli elektronik iklim kontrolü, mahremiyet camı gibi konfor ve rahatlığı en iyi hale getiren bir dizi dokunuşla yolculara en lüks deneyimi sunmak için ayrı ayrı belirlendi. “

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »