Kapat

Son Güncelleme Alan Tesla Model 3 Uzun Menzilli AWD ile Eski Sürüm Yarışı

Tesla Model 3 güncellemeden sonra ne kadar performans farkı oldu

Havadan güncelleme alan tesla modelleri ile bu güncellemeyi almayan modeller arasındaki farkı bu makalemizde açıklamaya çalışacağız. Videoda bu kıyası yapmak için Tesla Model 3 Uzun Menzil AWD serisi kullanılmıştır.

YouTuber Jenny Walsh’ın şansı yaver gitti ve iki araç yakaladı. Birisi güncellemeyi henüz almış ve diğeri almamış olan araçlar ile test sürüşü gerçekleştirdi. Güncellemeden önce arabalar oldukça düzgün bir şekilde eşleşiyor gibiydi bu da test durumunun kontrol edilmesine olanak sağladı. Walsh ayrıca her iki arabanın da aynı şarj durumunda olduğundan ve lastiklerin aynı basınçta olduğundan emin olduklarına dikkat çekti.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 1 =