Kapat

Sono Motors Sion İç Tasarımını Sunuyor

Güneş enerjisiyle çalışan bir araba satın aldığınızda, içindeki standart bambaşka olacak.

Sono Motors, 2020 yılının ikinci yarısında üretilmesi planlanan güneş enerjili Sono Sion elektrikli otomobilin içindekilerinden birkaç görüntü ortaya çıkardı.

Ön tarafta, direksiyon simidinin arkasında 7 “ekranlı ve oldukça şık görünen 10” infotainment dokunmatik ekranlı, sade ve basit bir yaklaşım görüyoruz.

Eşsiz özelliklerden biri elektrostatik yerçekimi kullanarak havadan % 20’ye kadar partikül maddenin filtrelenmesi beklenen breSono hava filtrasyon sisteminin bir parçası olarak gösterge paneline entegre edilmiş özel bir materyaldir. Ek olarak arabanın içindeki sıcaklık ve nem üzerinde olumlu etkileri olmalıdır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir