Kapat

Tesla Cenaze Aracı ile Tanışın

Huiskamp Carrosseriefabriek, son yolculuğunuz için bir Model S 75D geliştirdi.

Bazı insanlar bedenlerini öldüğünde yakmak isterler. Bazıları eski gömme yöntemini istiyor. Her iki durumda da, atmosferde CO2 salınacaktır ancak iyi haber, olmasanız bile insanların yenilenebilir olmasıdır. Ve cesetinizin Norveç’te satılık olan Tesla cenazesinde hareket ettiğini sorabilirsiniz .

Bu araç hakkında Şubat ayında geri bildirim yapmıştık ancak o sırada kimin üretimden sorumlu olduğunu bulamadık. Araç daha sonra 1.999.000 Norveç kronu veya 225.000 $ ‘dan biraz daha fazla fiyat etiketi olan Finn.no sınıflandırılmış reklamlar web sitesinde teklif edildi. Ve fiyat değişmedi.

Otomobil satıcısı Karmøy, Jan Erik Naley tarafından yönetiliyor. Buradaki sorun, şirketin yalnızca, birçok tesise dayalı içten yanmalı motorlarla çalışan pek çok araca dayalı Norveç’e ithalat gerçekleştirmesidir.

Şirket, 2016’dan bu yana olan bu Tesla Hearse’nin resimlerine sahip, ancak Dinside’nin bu makalesinde birincisinin Jølstad Cenaze Evi’ne satıldığı yazıyor. Ve Kasım 2018’den bu yana orada kullanılıyor. Neyse ki, aynı zamanda gerçek üreticinin adını da ortaya koyuyor. Hollanda’dan Huiskamp Carrosseriefabriek.

Tesla Hearse?  Ölü Vücudunuzun Altında, Bir Hollandalı Koç Geliştiricisi Diyor

Hollandalı antrenör istekleri kabul ediyor ve Naley’e göre her birini tamamlamak yaklaşık bir buçuk yılını alıyor. Çünkü bunlar iç kısım gibi özelleştirilebilir özelliklere sahipler. Müzik çalmak ya da çalmamak. Ve uzun bir vb.

Tesla cenaze arabası normal bir Model S’de daha uzun. Ayrıca çatısı sökülmüştü. Jølstad Cenaze Evi’nin sahibi Odd Borgar Jølstad, Makale’de X modelini istemediğini, çünkü çok uzun olduğunu söyledi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir