Kapat

Tesla CEO’su Elon Musk, Model S ve X’i Söylentilere Yeniledi

Yakında bir yenileme olmayacak gibi görünüyor

Daha dün, Tesla Model X “Raven” in yeni bir videosunu ve Lamborghini Urus aleyhindeki rövanşını paylaştık. Bu makalede, Tesla hakkında Fremont fabrikasını yeni bir Model S yenilemesi için hazırlayan hakkında konuşarak daha önceki bir hikayeyi ortaya koyduk.

CEO Elon Musk, Tesla araçlarına gelince “yenileme” kelimesini sevmediğini tekrar ve tekrar ortaya koydu. Bunun bir kısmı havadaki yazılım güncellemeleri ve periyodik donanım ve üretim değişiklikleri ile araçların sürekli olarak iyileştirilmesidir. Musk’un Tesla’nın geleneksel OEM’ler gibi bir şey olmanın rutubetine düşmesini istememesi de muhtemeldir.

Bununla birlikte, birçok insan Model S’nin yıllar önce yeni bir ön cephe elde edildiğinde bir yenileme gördüğünü iddia eder. Ayrıca, yeni Model S ve X Raven araçlarının birkaç sahibi, arabaların yeni bir Tesla gibi hissettiğini, gerçekte iyileşmediklerini iddia ediyor. Her halükarda, başka bir yenileşme biçimi umut edenleri uyarmak için buradayız. CEO’ya göre, bu gerçekleşmeyecek.

Buradaki zor kısım, Musk’un yenileme kelimesini resmi olarak tanımlamasını gerçekten bilmemek. Ancak, yukarıdaki tweetin cevabında, amiral gemisinin araçlarının iç kısımları hakkında sorular soruldu. Ayrıca Musk’un diğer cevaplarını aşağıya ekledik. Aşağı kaydırın ve kontrol edin. Ardından, yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir