Kapat

Tesla Cybertruck vs Ferrari Formula 1: Simulasyon Videosu

Gerçek değil ama izlemek büyük keyif veriyor.

Daha önce birçok yeni elektrikli aracın diğer araçlar veya formula 1 araçları ile kıyaslanmasına şahit oldu. Hatta aynı simulasyon ortamına bile tabi tutuldu. Şimdi ise yeni nesil Tesla Cybertruck ile Ferrari Formula 1 aracını İtalya Monza pistinde yarıştıralım.

Araç özelliklerini incelersek Formula 1 aracının daha güçlü olduğunu hemen görebiliyoruz. 1000 beygiri aşan turbo hibrit motoru ile Tesla Cybertruck çok baş edemeyecektir ancak izlenmesi gereken bir video niteliği taşıyacak.

Daha ilk virajda liderliği ele alan Ferrari, liderliği Tesla’ya bırakmadan yarışı kazanıyor. Şimdi bu eğlenceli videoyu sizlere sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 3 =