Kapat

Tesla için Bu Etkileyici Güvenlik Reklamını İzleyin

Twitter ve Vimeo’da büyük bir hit.

Tesla sadece elektrikli araba üretmekle ünlü değildir. Veya taşıma, güvenlik, enerji verimliliği ve performans gibi tüm kritik açılardan diğerlerine kıyasla harika araçlara sahip. Aynı zamanda, reklam için bir kuruş harcamamasıyla da bilinir. Arkadaşlarına Tesla otomobillerinin ne kadar iyi olduğunu düşündüklerini söyleyen bir lejyon ledi, şirket bunun gerekli olduğunu düşünmüyor. Hatta bazı hayranlar Vivien Hantusch tarafından oluşturulan yukarıdaki video gibi ücretsiz olarak şirket için etkileyici reklamlar üretiyorlar.

Alman tasarımcı Twitter’da çok aktif. O orada büyük bir takip var ve Tesla’nın hayranı. Birkaç ay önce yazdığımız Tesla’nın Master Planı hakkında çok hoş bir video bile çekti .

Güvenlik reklamı geçen videoyu 21 Eylül’de Twitter’da paylaştı:

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir