Kapat

Tesla Kamyonu Unutun: Bu Tesla Tankına Bakın

Bu elektrikli tank tamamen olasılık dünyasının dışında değil.

Açıkçası, burada etkilendiğimiz tek şey tatlı sanat ve süreç ise, o zaman kesinlikle sizinle paylaşmaya değer. Bununla birlikte, batarya-elektrik motorlarının geleceği ve askeri kullanım için uygulanabilirliğini düşünelim, bazıları belirli yerlerde mevcut olan birçok ticari kullanım seviyesinden bahsetmiyor.

Çok uzun zaman önce Arizona’daki Nikola World etkinliğine katıldık. Organizasyonundan ve gelecekteki potansiyel ürün hattından bir bütün olarak etkilenmemize rağmen, askeri araç tarafından gerçekten çok etkilendik. Eğer ordunun kendi elektrikli araç filosuna sahip olabilseydi – askeri üslerde uygun şarj altyapısıyla – bu harika olurdu.

Aynı zamanda, Rivian’a daha fazla dikkat çekmek istiyoruz çünkü Amazon, şirketten 100.000 adet tam elektrikli dağıtım kamyonu siparişini açıkladı. Evet, 100.000! Orada fazladan bir sıfır olduğunu düşündük, ama durum böyle değil.

Anladığımız kadarıyla, Rivian’ın en azından hemen değil, bu tür araçları bile üretme niyetinde olmadığını aklınızda bulundurun. Ancak eğer uygulanabilir bir şasiye ve buna bağlı bir teknolojiye sahipseniz, bir teslimat kamyonu için doğru parçalara bağlamak, lüks bir elektrikli toplama kamyonu veya üç sıralı bir SUV oluşturmaktan daha katlanarak kolaylaşmalıdır.

Heck, Tesla zaten bir kamyonet ve Semi üzerinde çalışıyor. Pek çok kişi, RV, teslimat kamyonu, okul otobüsü veya askeri araç gibi araçları gelecekte tamamen geçerli olabilecek bir şey olarak görüyor.

Her halükarda, yukarıdaki videoda render sanatçısının çalışmalarına bakın. 

YouTube’da Eric Strebel üzerinden video açıklaması :

Tesla Tank: Konsept Eskiz Defteri Render Kalem ve Marker

Konsept Tesla Tank, pilot Hi-Tech C kalem ve prismacolor markerleri ile çizim yaparken, taslak sürecinin % 10 gri marker ile bloke edilmesini ve ardından detayları bir kalemle çıkarmasını ve nesneye değerli değer ekleme sürecini gösteriyorum .

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »