Kapat

Tesla Mobil Hizmeti: Video

Müşterilerin sitelerinde bazı elektrikli arabaları tamir etmenin zamanı geldi.

Tesla, ilk olarak kendi kurum içi servis merkezleri (bayi yerine) ve ikincisi de Tesla Mobil Servis (Ranger) nedeniyle otomobillere endüstrinin geri kalanından tamamen farklı bir şekilde hizmet veriyor.

Tesla Mobil Servis elbette, bir ekip gerekli tüm aletleri ve parçaları alıp ağır ekipman kullanmadan işi yapabildiği için daha hafif işler için kullanılır. Bunlar çoğunlukla küçük ama önemli onarımlar ancak zaman zaman ve ayrıca daha iyi estetik için yeni parçaların montajını içerecek.

Tesla Mobil Servis filosunun bir kısmı, 2. yaşamlarında görev için yenilenmiş elektrikli Tesla Model S’den oluşuyor . Son zamanlarda, Roadshow nasıl çalıştığını ilk elden görmek için elektrikli Tesla Mobil Servisi ile bir gün geçirdi. Konu hk gerekli videoyu sizlere sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir