Kapat

Tesla Model 3, 116 MPH’de Boring Company Tünel Yarışları

Bazen sıkıcı olmak iyi bir şeydir.

Bazıları bu videonun oldukça sıkıcı olduğunu söyleyebilir ancak paylaşmaya değer olduğunu düşünüyoruz. Amerikan işletme simgesi, girişim kapitalisti ve Tesla / SpaceX yönetim kurulu üyesi Steve Jurvetson, Boring Company’nin tünelinde Model 3 sürüşünü gösteren bir video sundu. Gördüğünüz gibi, araba 116 mil / saat hıza ulaşıyor.

Bu çekimler ilk önce Jurvetson’un tweet’inden birkaç dakika sonra (artık mevcut olmayan orijinal video bağlantısını içeren) Steve Jobs (@tesla_truth) tarafından paylaşıldı. Bunun kesinlikle gerçek Steve Jobs olmadığını belirtmek önemlidir ama elbette, bunu zaten biliyordunuz. Ne yazık ki, Jobs 2011’de vefat etti. “Tesla truth” twitter kullanıcısı son zamanlarda ortaya çıktı ve Jobs’un adını ve resmini kullanarak Tesla’nın başarısını paylaştı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir