Kapat

Tesla Model 3, 2019 Yılın En Hızlı Oto Araba Ödülü’nü Kazandı

Haftalık İngiliz dergisi Auto Express, 2012’den bu yana Yeni Araba Ödülleri’ni tanıttı. Bu, Tesla’nın Model S’yi sunduğu aynı yıl . Model X 2014 yılına kadar uzanmaktadır ancak Tesla Yılın Premium Elektrikli Arabası olarak değil genel araç ödüllerinde de ilk sırada yer aldı.

Yeni Otomobil Ödülleri’nde ana ödül, Model 3’ün İngiltere pazarına girmesinden kısa bir süre sonra 2019’da aldığı ilk ödül oldu. Bundan önce, Popular Mechanics bunu 2018 Yılın Aracı olarak ilan etmişti. Otomobil aynı zamanda 2018’de Yea’nın Tasarımını seçti.

Auto Express’in genel yayın yönetmeni Steve Fowler’a göre, Tesla’nın sadece 16 yaşında olması “Model 3’teki başarılarını daha da dikkat çekici hale getiriyor. Otomobil kullanmak için oldukça zevkli, kullanımı kolay, güvenli ve aile kullanımı için pratik ve en son teknolojiyi sorunsuz bir şekilde günlük hayata entegre eden bir otomobil. Modern çağ için mükemmel bir araba. ”

Derginin web sitesindeki metin biraz daha kritik. Model 3’ün “şimdiye kadarki en iyi Tesla” olduğunu söylese de, aynı zamanda “direksiyonun hiçbir hissi olmadığını” vurguluyor. Buna rağmen kazandı, çünkü “otomobilin dinamikleri ve kabiliyeti sizi gerçekten şaşırtacak”.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir