Kapat

Tesla Model 3, BMW 3 Serisi’nden Daha İyi mi?

Avustralyalılar nihayet Tesla Model 3 ile temasa geçiyor. Ve bunun gibi, YouTube kanalı Chasing Cars’taki gibi üretilen videoları görmeye başlıyoruz. Tom Baker pistte bir Performans türevi alır ve şu soruyu yapar: BMW 3 Serisi’nden daha iyidir.

Bu video Tesla Model 3‘ün Avustralya izleyicisine sunumu. Buna göre, minimalist iç mekan, arabanın ana ekrana nasıl yoğunlaştığını, ferahlığı, bagaj alanını ve son olarak da nasıl sürdüğünü gibi otomobilin her yönünü gösterir.

Belki de Baker’ın Model 3’le olan sınırlı temasıyla ilgisi var ama gerçek şu ki video ortaya koyduğu soruyu cevaplamıyor gibi görünüyor. Her iki aracın da nasıl karşılaştırıldığı konusunda çok az yorum var, ancak sonuç yok.

YouTube’da Chasing Cars ile video açıklaması :

Tesla Model 3, cömert EV yelpazesi ve peluş bir iç mekan sunan, giriş seviyesi bir lüks sedandır. Model 3, BMW 3 Serisi ve Mercedes C-Class gibi yanmalı otomobillerle yarışıyor ancak satın almaya değer mi? Kompakt Tesla Avustralya’ya yeni geldi, bu yüzden ilk izlenimlerini elde etmek için Tom, 2019 Model 3 Performansını özel bir pistte sürmek için çıkardı.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »