Kapat

Tesla Model 3 Dashcam Tarafından Yakalanan Muhteşem Kaza: Video

Dashcam yine oldukça muhteşem bir kaza yakalar.

Araba kesinlikle ciddi bir şekilde hasar gördü ama neyse ki sürücü iyi durumda.

ABD’de enkazları çeken Teslacam videolarının hiçbir sıkıntısı görmedik ancak şu anda Avrupa’da Model 3 geldiğinde toplu halde benzer videolar artık denizaşırı ülkelerden de yayılmaya başlıyor.

Bu video, bize Teslacam’ı bir Model 3’te gösteriyor; bu da çok vahşi ve oldukça korkutucu bir çöküntü yakalar.

Video yükleyiciye göre ilk tepkisi sürücüye arabasından yardım etmek ve onu güvenli bir şekilde yolun kenarına çekmek oldu. Daha sonra Tesla şoförü, kazadan elde edilen görüntüleri gerçekten meydana geldiğinin kanıtı olarak kaydetmek için arabasına döndü.

Kamyon şoförünün arabayı görmediğine inanmak zor ancak video açıklamasına göre bu belki de kamyon şoförünün diğer aracın neden farkında olmadığını açıklayabilecek yeni bir kavşak.

Teslacam’da yakalanan kazayı görmek için yukarıdaki klibi izleyin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir