Kapat

Tesla Model 3 Dashcam Ürün Sahibi Kazasında Arıza Tespiti

Tesla sahipleri, videoda kanıtlarının olduğunu bilerek rahat olabilirler.

Yukarıdaki kısa TeslaCam videosundan görebileceğiniz gibi, Tesla Model 3 sürücüsü olayda hiçbir şekilde hatalı değildi. Ancak yetkilileri ve bunun sigorta şirketini ikna etmeyi denemeliler. Her zaman çok kolay kanıtlamaz.

Polis ve sigorta şirketlerinin tarafsız kalması gerekiyor ve en çok bunun olduğuna inanmak istiyoruz. Bu kolay bir iş değil ve çok fazla kanıt olmadığı zaman, her iki tarafı da dinlemek ve bazı varsayımlar yapmak zorunda kalmaları zor. 

Kesin olarak bilmek zor değil mi? Elinizde bir dashcam varsa ve durumun nasıl oynandığına dair sağlam kanıtlar sunabilirsiniz. Bu son videoda, Model 3 sahibi, polis raporu dahil tüm detayları paylaşıyor.

Yine bir tane yoksa, arabanız için bir dashcam almanızı öneririz. Gördüğünüz gibi, sürüş sicilinizi temiz tutmaktan bahsetmek yerine, tonlarca hayal kırıklığı ve para tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca, yetkililere zor işlerinde yardımcı olmaktadır.

YouTube’da Mahesh VP ile video açıklaması :

Tesla Model 3 kamera kaza sorumluluğunu kanıtlamaya yardımcı olur

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − 7 =