Kapat

Tesla Model 3 Günümüzde Mevcut En İyi Elektrikli Araba

Dürüst olmak gerekirse, Tesla Model 3’e başka hiçbir şey yaklaşamaz.

İngiltere otomotiv gözden geçiricisi carwow , çok sayıda farklı aracı içeren YouTube video incelemeleri, karşılaştırmaları ve yarışları içeren uzun bir liste yayınladı. Bununla birlikte, mevcut birçok YouTube otomotiv kanalı gibi EV’lere odaklanması açıkça belirgin ve büyümektedir. Bu, özellikle Tesla ve daha spesifik olarak Model 3 söz konusu olduğunda geçerlidir . 

Tabii ki, Tesla araçlarının bu kadar dikkat çekmesinin sebeplerinden biri benzersiz olmalarının onları haber değeri sağlamasıdır. Tesla haberi bugünlerde çok popüler. Ancak, bunun yanı sıra, Silicon Valley otomobil üreticisinin arabaları, neredeyse her yönden rekabetten çok daha iyi.

Bu yeni araba vagonu videosunda, günümüzün en iyi elektrikli arabaları, en iyi on listeyi oluşturmak için araştırılıyor. Model 3’ün paketi yönetmesi şaşırtıcı değil. Orta büyüklükte elektrikli sedan, daha lüks Jaguar I-Pace ve Audi e-tron‘un başında geliyor – efsanevi otomobil üreticileri tarafından bolca deneyime sahip iki araç. Şimdi sizlere bu araçların kıyaslamasını sunuyoruz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »