Kapat

Tesla Model 3 İç Renk Bazı Pazarlarda Sadece Siyah

Tesla, bazı pazarlarda beklenen satış hacmine bağlı olarak üretimi basitleştirmek ve kolaylaştırmak için Model 3 için mevcut seçeneklerin sayısını sınırlıyor gibi görünüyor.

Son zamanlarda Tesla, Model 3’ün birkaç yeni sağ direksiyon pazarında satışını başlattı ve hızlı bir şekilde çoğu durumda yalnızca bir veya iki versiyonun mevcut olduğu ortaya çıktı (Standard Range Plus ve Performance).

Ayrıca müşteriler “Siyah ve Beyaz” iç mekan için bir seçenek olmadığını (sadece siyah) buldular. Elon Musk, Tesla’nın üretim tarafındaki karmaşıklığı azalttığını doğruladı:

“Ürün karmaşıklığını basitleştirmeye çalışıyoruz, bu yüzden yüksek hacimli pazarlarda yalnızca beyaz (teknik olarak siyah beyaz) iç mekanlar sunuyoruz.” dedi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir