Kapat

Tesla Model 3 Koltuğu Sökme

YouTube kanalı Erik’i Drik, şu anda eBay’den satın aldığı bir çift Tesla Model 3 koltuğunu sökme sürecinde. Bu sadece eğlence ya da bilim için değil. O sadece koltukları tıkayan şeyin ne olduğunu bulmaya çalışmıyor. Bunun yerine, eski model 3 koltukların sadece onun için yeterince iyi olmadığına karar verdi!

Bunun yerine, Model 3’ü bir dizi yeni yarış koltuğuna yükseltilecek. Ancak bu yeni koltukları monte etmeden önce kablo demetini ve diğer parçaları temizlemesi gerekir. Doğal olarak Erik, arabasıyla gelen koltukları tamamen yok etmek istemiyor. EBay’den bir çift kullanılmış koltuk satın alarak, olması gerektiği kadar yenilikçi olabilir.

“Şimdi sadece beyaz koltukları sökmemiz gerekiyor.” Gerekli koltukları kullanılan koltuk çiftinden aldıktan sonra Erik  ” Onları yırtmayacağım. Onları ihtiyacım olursa tekrar yerine koyabilirim.”diyor. Belki de oturma odasındaki mevcut beyaz koltukları kullanabilirdi.

 YouTube’da DÆrik üzerinden video açıklaması  :

Model 3’te yarış koltukları yerleştirme planlarım için kablo demetine ihtiyacım var. Böylece toplam 3 Modelden iki koltuk aldım ve beyaz koltuklarımı yeni durumda tutabilirim, onları gerekirse tekrar yerine koyabilirim herhangi bir değişiklik stokuna geri koymak için.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir