Kapat

Tesla Model 3, Nissan LEAF, Hyundai Ioniq Kıyaslama

Paranı hangisine harcamalısın?

Avustralya’dan CarsGuide günümüzün en uygun fiyatlı üç EV’sine bakıyor. Tesla Model 3 , Nissan LEAF ve Hyundai Ioniq bu üç kıyaslama aracı olarak belirlendi.

Daha spesifik olarak, Hyundai 45.000 $ ‘ın altında alınabilir ve Nissan 50.000 $’ a fiyatlandırılır ancak Tesla sizi 66.000 $ ödemek zorunda bırakacaktır. 

Bu EV’leri doğru şekilde karşılaştırmak için CarsGuide bir rota belirledi ve konvoya sürdü. Her üç otomobil de “işkence testi” boyunca tutarlı iklim ve ses ayarlarını korudu.

Bu üç elektrikli otomobilin daha ayrıntılı ve yazılı bir incelemesi için aşağıdaki CarsGuide video açıklamasındaki bağlantıyı izleyin.

YouTube’da CarsGuide ile Video Açıklaması :

Tesla Model 3 v Nissan Leaf v Hyundai Ioniq Electric: 2019 karşılaştırma incelemesi

Elektrikli otomobiller Avustralya’da daha yaygın hale geliyor ve bu üç model ‘otomobilin geleceği’ için en uygun fiyatlı yöntemlerden bazılarını temsil ediyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + four =