Kapat

Tesla Model 3 Paspaslar: Derinlemesine Analiz (Video İnceleme)

Bu adam ne alacağını biliyor.

Tesla Model 3 kadar popüler bir otomobil piyasaya girdiğinde, şirketler bunun için aksesuar üretmek ve satmak için akın ediyorlar. Bir yandan, bu iyi bir şey çünkü tonlarca seçeneğiniz olacak. Öte yandan, bu kötü bir şey çünkü tonlarca seçeneğiniz olacak. 

Burada söylediğimiz, birçok seçeneğe sahip olmak her zaman harika. Bu şekilde, bütçenize ve önceliklerinize uyan bir şeyi daha kolay bulabilirsiniz. Ancak, seçimler karmaşasını elemek zaman alıcı ve sinir bozucu. Yerel eczanenizdeki soğuk ilaç koridorundan aşağıya inmeye denk geliyoruz. Neden aynı şeylerin 64 farklı markası ve stili olmalı?

Neyse ki, internet çok yardımcı oluyor. Her şeyi hızlı bir şekilde bulabilir, incelemeleri arayabilir ve sadece birkaç tıklamayla satın alabilirsiniz.

YouTube’daki Bjørn Nyland ile video açıklaması  :

Tesla Model 3 paspaslar büyük testi

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir