Kapat

Tesla Model 3 Performance 0-90-0 Özellikleri Vs Porsche Taycan

Vaov! Tesla Model 3 Performance etkilemeye devam ediyor.

Çok uzun zaman önce, sıfırdan 90 mil / saat hıza çıkmanın yanı sıra durma cesaretini kanıtlayan Porsche Taycan prototipinin muhteşem videosunu sizlerle paylaştık. Tamamen elektrikli Porsche, etkileyici 10.17 saniyede 0-90-0 oranına ulaştı. Buradaki soru Tesla’nın sanatçısının aynı şeyi yapıp yapamayacağı?

DAErik bize bunun olup olmayacağını eklediği videoda sunuyor. Şimdi sizleri bu video ile başbaşa bırakıyoruz.

YouTube’da DAErik aracılığıyla Video Açıklaması :

Tesla Model 3 Performance 0-90-0 Mücadelesi. Porsche Taycan ile karşılaştırıldığında.

Porsche’nin son 0-90-0 mil (0-145-0 kph) zaman mücadelesi hakkında Performans Modelim 3 ile yeniden yaratmamı isteyen birkaç e-posta aldım. İşte benim cevabım. Video açıklaması 10.17 saniye diyor, Porsche’nin videosundan ne zaman yararlanacağımı bilmiyorum, video 10.7 saniye diyor. Model 3’ümle kıyaslandığında büyük fark Her iki durumda da, Tesla Model 3 Performansı yeni gelenlere karşı açıkça kendini koruyabilir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + four =