Kapat

Tesla Model 3 Performance Porsche 911’i Nasıl Yendi?

Patlamış mısırdan (ve sosisli sandviçten) çıkmanın ve kendinizi iyi bir kahkaha atmaya hazırlamanın zamanı geldi. Tesla fanatiği ve popüler EV YouTuber  Bjørn Nyland, bu videoda şakalarla uğraşıyor. Ancak, biraz küfür kullandığını belirtmek önemlidir, bu nedenle işte veya çocukların yanında dikkatli olduğunuzdan emin olun.

Kısa bir süre önce Nyland, Norveç’te 800 km’lik çılgın bir yarış için bir Porsche 911’e karşı Tesla Model 3 Performansı koydu (aşağıdaki video). Hiçbir yolu yok Tesla bunu kazanabilir. Her şeyden önce, 911 daha hızlı ve daha çevik. Ek olarak, daha uzun bir menzil sunar ve yol boyunca istediğiniz sayıda benzin istasyonunda hemen doldurabilirsiniz.

YouTube’daki Bjørn Nyland ile video açıklaması  :

Tesla 800 km’lik yarışta Porsche’yi nasıl kazandı?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 4 =