Kapat

Tesla Model 3 Performans Çekiş Kontrolü Test Edildi: Video

Modern çekiş kontrolü, şanlı bir şeydir.

Birçok kez bildirdiğimiz gibi, elektrikli araç güç aktarma organları modern çekiş kontrolüyle iyi eşleşiyor. Bu, kısmen otomobillerin düşük ağırlık merkezlerinden, hatta ağırlık dağılımından, çift motorlardan (mümkün olduğunda) ve anlık torktan kaynaklanıyor.

CarCaine , Tesla Model 3’ü silindirler üzerinde test ettiğinden yukarıdakileri çok az şüphe ile kanıtlar. Model 3 Performansının çift ​​motorlu, dört tekerlekten çekişli standart olarak geldiğini not etmek önemlidir . Bununla birlikte, geçmişte Tesla’nın arkadan çekişli araçlarının çekiş söz konusu olduğunda son derece iyi olduğunu kanıtlayan diğer testleri de paylaştık.

YouTube’da CarCaine ile video açıklaması :

Tesla Model 3 Performance Çift Motorlu 4×4 merdane deneyi – CarCaine

Tesla Model 3 Performance’ı sınırlı bir çekiş varken yeteneklerini test etmek için silindirlerimize koyduk. Dual Motor versiyonu beklendiği gibi yaptı. Model X’i test ettikten sonra Model 3 gerçekten iyi performans gösteriyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir