Kapat

Tesla Model 3 Standard Range Plus Akü Sağlığı ve Bozulması

Bir Tesla Model 3‘e sahip olduktan sonra ne bekleyebilirsiniz?

Bazı EV’ler pilin bozulmasıyla ilgili belirgin sorunlar yaşama eğilimindedir. Tabii ki, bazı piller diğerlerinden daha hızlı olsa da, tüm piller zamanla azalır. Bataryaların uzun ömürlü olması için her şeyin yerinde olduğundan emin olmanın yanı sıra, uzun ömürlü bataryaların yapımında da birçok teknoloji var.

Bugün piyasadaki tüm elektrikli otomobiller arasında Tesla tartışmasız en iyi pillere sahip olma ünitesini minimum bozulma ile korudu. Aslında, orijinal akü üzerinde bir mil kadar süren sağlıklı bir Tesla listesi – özellikle de Model S sedanları – gördük .

Tesla Model 3 nispeten yeni, yani son derece yüksek mil ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte sahipleri pil sağlıklarını ve bozulmalarını sürekli takip ediyorlar. Yolun aşağısında, orta büyüklükteki Tesla sedan’ın, Tesla’nın amiral gemisi araçlarının itibarını yaşayabildiğini görmek ilginç olacak.

YouTube’daki WeBackTesla aracılığıyla video açıklaması :

Tesla Model 3 Standard Range Plus Batarya Sağlık İncelemesi | Bozunma | Sentry Mode Yazılım Hataları

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − three =