Kapat

Tesla Model 3 Sürücü Kazasında Araba Alev Aldı, Tutuklandı: Video

İçmek ve araba sürmek asla akıllıca olmaz.

Bildirildiğine göre bir miktar alkol tüketildikten sonra, Tesla sahibi arabasının direksiyonuna geçti ve biraz mesafe kullanmaya başladı. İşler planlandığı gibi gitmedi (içip araba kullanıyorsanız sık sık yapmadıkları gibi).

Tesla şoförü arabasını bir elektrik kutusuna çarptı. Tesla (biz bunun bir Model 3 olduğunu düşünüyoruz ) hızla araç alev aldı. Olay yerinde polisle birlikte itfaiyeciler ortaya çıktı ve yangın oldukça hızlı bir şekilde kontrol altındaydı. Piller alev almış gibi görünüyordu.

YouTube’da ABC 10 News aracılığıyla video açıklaması :

Çarşamba sabahı DUI şüphesiyle bir sürücü, Tesla’yı Cardiff’teki bir elektrik kutusuna çarparak aracın alev almasına neden oldu.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir