Kapat

Tesla Model 3 Truckla: Güleceksin, Ağlayacaksın, Öğreneceksin

Bu gerçekten harika bir hikaye ve devam eden bazı çalışmalar var.

Bu videoyu izlemek için ilk oturduğumuzda, Tesla Model 3 Truckla dönüşümünün ardındaki çalışmanın gerçekten etkileyici bir payı olacağını varsaydık. Ve kesinlikle öyle. Yapılmakta olan işlerin çoğunu görüyorsunuz ve sadece Model 3’ün arkasını kesemedikleri ve iyi dedikleri çok açık. Ancak, video başka bir düzeyde büyüleyici.

Kendimizi dramaya, hikayeye ve Rich ile Simone arasındaki genel kimyaya girerken bulduk. Rich Benoit usta bir DIYer ve tartışmasız daha da iyi bir hikaye anlatıcısı. Simone açıkça, her şekilde komik bir insan. İkisini bir araya getirin ve kelimeler adaleti yerine getiremez. Sadece gerçekten izlemek zorundasın. Keyfini çıkarın!

YouTube’daki Rich Rebuilds üzerinden video açıklaması :

Truckla Nasıl İnşa Edildi: Dünyanın İlk Tesla Kamyoneti

Simone, Tesla kamyonetini istediğini söyledi, bu yüzden vahşi yolculuk için gelmem için beni omzuma vurdu. Truckla yolculuğuna bir göz atın ve derinlemesine bir görünüme girin!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir