Kapat

Tesla Model 3 vs BMW M2 Yarışı

Bu herkesin konuşmaya devam ettiği rekabet.

Tesla Model 3 fiyat anlamında diğer rakiplerinden üstün konumda. Gerçekten de kendi kategorisinde olsa da, Toyota Prius,  Corolla ve  Camry sürücülerinden, şu anda Alman lüks küçük ve orta büyüklükteki arabaları kullananlara kadar herkes Tesla’nın en ucuz elektrikli sedanı için pazarda olabilir.

Peki, bu Tesla’ya gelince en önemli rekabet nedir? Eh, fayda, verimlilik, teknoloji, iyi görünüm veya diğer tanımlayıcı özelliklerden bahsediyorsak, yarışmacılar geniş. Ancak, performans açısından, BMW M2’den daha yakın bir rakip olmayabilir.

Tesla CEO’su Elon Musk, bu fikre ivme kazandırırken, Model 3’ü BMW M3’ü “çabukluk” ve “kullanım” açısından en iyi şekilde değerlendirdi. Ayrıca Model 3’ün sınıfındaki her şeyi yeneceğini söyledi.

YouTube’daki Throttle House aracılığıyla video açıklaması :

DRAG RACE – Tesla Model 3 vs BMW M2 Yarışması // Throttle House Parça Serisi

TAM İZLEME SERİSİ İLE DEVAM EDİYOR, James ve Thomas yeni 2019 BMW M2 Yarışması’na katılır ve bir frag yarışında Tesla Model 3 AWD’ye karşı çıkar. M2 Competiton’un ağırlık avantajı sessiz ve ağır Model 3’ü yenebilir mi? Hadi bakalım!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir