Kapat

Tesla Model 3 Yarışları Alfa Romeo Giulia Yağmurlu Yolda

Elektrikli AWD’ye karşı V6 ikiz turbo RWD.

Dünyanın dört bir yanından gelen otomotiv medyası Tesla Model 3’ü farklı markaların performans serileriyle karşılaştırmayı bırakamıyor. Kaliforniya’dan tamamen elektrikli bir araç ile Avrupa ve Amerika’dan altı ve sekiz silindirli gaz kesiciler arasında birçok drag yarışı gördük. Lovecars, Model 3’ü Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio ile karşılaştıran yeni ve kapsamlı bir video ile trende katılıyor.

Bu sayfanın en üstündeki videoda yalnızca bir drag yarışı bulunmuyor. Kanalın ana bilgisayarları, iki arabanın kamuya açık yollarda nasıl davrandığı hakkında konuşuyor ve aynı zamanda EV’deki teknolojilere de bir göz atıyor. Giulia QV, sürüşle ilgili konularda liderliğini sürdürürken, Model 3 pistte kendini kanıtlıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir