Kapat

Tesla Model 3’ü izleyin Otomatik Konveyör Park Sistemine Giriyor

Tesla Model 3, Japonya’nın küçük park noktaları için idealdir.

Son zamanlarda bildirdiğimiz gibi, Tesla Model 3, İngiltere ve Japonya gibi sağdan sürüş alanlarına yönelmeye başlayacaktır. 

Tesla’nın küçük sedanını nasıl kategorize etmeyi seçerseniz seçin, boyutlandırma durumu gerçekten olumsuzdan çok daha olumludur. Bunun nedeni, birçok küresel şehirde, özellikle de park yeri söz konusu olduğunda, alanın sıkışık olmasıdır.

Japonya’da, bu konuda yardımcı olmak için otomatik park asansörlerini kullanan çok katlı park yapılarını bulacaksınız. Aşağıdaki Twitter videosundan görebileceğiniz gibi, Model 3 bu konveyörler ve asansör sistemleri için mükemmel olduğu görünüyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 4 =