Kapat

Tesla Model P Kamyonet Hayata Geçirildi

Elbette Bu model P tam bir toplama.

Merakla beklenen Tesla kamyoneti hala resmi biçimde mevcut değil ancak bu bizim ve diğerlerinin kamyonetin neye benzeyeceğini hayal etmesini engellemiyor.

Tesla kamyon konusu her zaman sıcak ve tartışmalı bir konudur. Ve bazıları bu kamyon ile ilgili aşırı uçuk tasarımları sizlere sundular.

Tasarlanan kamyon kesinlikle var olan hiçbir şeye benzemiyor. Bazılarının tasarımları ise yarı RAM yarı Tesla kamyonundan ibaret.

Renderer Emre Hüsmen, bu kamyonu yeniden canlandırıyor. Sinirli, bazı ciddi keskin kırışıklıklar ve açılar var ancak yine de Tesla diyor. Bununla birlikte aerodinamik özellikleri son derece çılgınca. Şimdi sizlere bu tasarım tesla modelinin resimlerini ve videosunu sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 17 =