Kapat

Tesla Model S Nurburgring Tur Zamanı

Tesla, 7: 20’lik bir tur süresinin artık mümkün olduğunu söylüyor ancak otomobil üreticisi gelecek ay geri döndüğünde iyileştirmeler azalacak.

Tesla 7:20 turunun Nurburgring’in şu anda mümkün olduğunu söylüyor ancak Model S Plaid’de yapılan geliştirmeler, otomobil üreticisi gelecek ay parçalara geri döndüğünde o zaman aşağı düşecek.

Raporlar, geçtiğimiz günlerde Nurburgring’i atlayan muhtemelen dört Tesla Model S sedanı olduğunu gösteriyor.

Dört arabadan birinin iç kısmı olmadığı söyleniyor ve 7:23 dakikalık turu ilk bakışta çok iyi gibi. Ring’deki diğer Model S sedansları sahadan gelen iddialara göre çok daha yavaştı. Bazıları, 7: 42’de Porsche Taycan tarafından belirlenen zamanı hala geçen turlardan birinde 7: 40’lık bir zamanın kaydedildiğini söylüyor.

Tesla şimdi pistten çıkıp bir süre eve gidiyor ancak otomobil üreticisi Model S Plaid’i ayarladıktan sonra gelecek ay Nurburgring’e dönecek. Nihai hedef şimdi Tesla’nın mümkün olduğuna inandığı 7:05 tur zamanı gibi görünüyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − ten =