Kapat

Tesla Model S P100D + Plaid Yeni Detaylı Görüntüler

En çekici Model S’yi burada daha ayrıntılı olarak görün.

Yeni duyurulan Tesla Model S P100D + Plaid’in yeni resimleri piyasaya sürüldü.

İzlemeye hazır olun Model S P100D + şu an şehirin en ilgi çekici arabası. Dahası, Tesla CEO’su Elon Musk , dün gece resmi olarak görevlendirildikten sonra casus fotoğrafçılarımız bu çılgın elektrikli makinenin daha fazla görüntüsünü yakalamak için geri döndü.

Bu yeni görüntülerde görülen bazı farklılıklar var. CarPix’e göre bu Model S, önceki görüntülerde gördüğümüz gibi Michelin Cup 2R yerine Goodyear Eagle F1 lastikleri ile donatılmıştır. Ek olarak, HRE tekerleklerinin arkasına saklanan karbon-seramik frenler var.

Arabaya daha yakından baktığımızda, HRE tekerleklerinin arkasına gizlenmiş karbon seramik frenler gibi bazı yeni ayrıntıları gördük.

Ayrıca, bu sefer Goodyear lastiklerinin takıldığını da görüyoruz. Kayıt denemesi için hangi lastikleri seçeceklerini görelim, Michelin Cup 2 R veya bu Goodyear Eagle F1.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir