Kapat

Tesla Model S Performance Çeyrek Milde Mustang’leri Yendi: Video

İlk olarak, Model S’nin 3. Model yarışını görüyoruz. Sonra bazı midilli arabalarını havaya uçuruyor.

Tesla Yarış Kanalı, 4 Temmuz’da büyük bir eski zaman geçirmiş gibi görünüyor. Kanal yepyeni bir Tesla Model S Performance (eski adıyla P100D ) aldı. Araba henüz değiştirilmedi, bu yüzden stok konfigürasyonunda nasıl performans gösterdiğini görmek istiyorlar.

Videoyu izleyin ve bize aşağıda bir yorum bırakın.

YouTube’daki Tesla Racing Channel üzerinden video açıklaması :

Yeni Tesla Model S P100D 1/4 Milde Mustanglere Hakim Oldu

Yenilenmiş pillere sahip yeni Tesla P100D, Zmax dragstrip’in çeyrek mil pistini kullanıyor. İlk yarışta babamızın Uzun Menzilli Performans Modeli 3’e karşı çıktık ve bundan sonra Model S’imizi 11.0 dirsek sınıfına yerleştirdik. Bir sürü mustang ve bir R32 Nissan yarışa katuldı. Aslında yarışmaya gitmek için ayrılmak zorunda kaldım … Meksika … ama yarışı bitirmek için babamla kameraları bıraktım!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 5 =