Kapat

Tesla Model S vs Nissan 370Z Yarışı: Nissan 370Z: Video

Model S’nin bu versiyonu çok iyi ayarlanmış 370Z modelini indirebilir mi?

Bu delice ayarlanmış Nissan 370Z ikiz turbo 950 beygir gücüne sahip, bu yüzden Tesla Model S 100D stoğu buna karşı çıkmamalı. Video yükleyici bile, Model S’nin buradaki liginden çılgınca çıktığını kabul ediyor gibi görünüyor.

Ne olursa olsun, biraz haksız olsa da, izlemek için hala ilginç bir yarış. Umarız bir sonraki adım, bu 370Z’ye  karşı bir  Tesla Model S P100D almaktır. Daha iyi bir eşleşme olabilir. Ancak, bu ayarlanmış Nissan bir canavar, bu yüzden Model S bile bu sürümle eşleşmeyebilir.

Videoya bir göz atın. Yarış aksiyonu 2 dakikalık işaretten hemen sonra başlıyor. Model S, 370Z’ye kıyasla gücün çok üstünde olmasına rağmen, yuvarlanma yarışında farklı bir hikaye olsa da, aslında beklediğinizden daha iyi durumda.

YouTube’da Sam Car Legion aracılığıyla video açıklaması :

Tesla Model S vs Nissan 370Z Twin Turbo çeyrek mil drag yarışı

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir