Kapat

Tesla Model X, Aslında Düşündüğünüzden Daha Ucuz

Pahalı bir araba pahalı bir arabadır. Lüks mobillere gelince, “iyi” bir anlaşma yapsanız bile, bunun ucuz bir araba olduğunu söyleyemezsiniz. Saçma bir amortisman, pahalı onarımlar ve çoğu zaman korkunç yakıt ekonomisi ekleyin ve bu size çok fazla paraya mal olacaktır.

Bir Tesla‘nın sahibi olmak söz konusu olduğunda bu durum böyle olmayabilir. Aslında harcamak yerine ne kadar para biriktirebileceğinize bakmanız daha iyi olacaktır.

Tesla, otomobillerinin fiyatını birçok kişinin kafa karıştırıcı bulduğunu ve hatta haksız olduğunu düşündüğü “potansiyel tasarruflarla” ortaya koyuyor. Ancak, birçok Tesla hayranı ve sahibi, bu tasarruflar nedeniyle gerçekte düşündüğünüz kadar ödeme yapmadıklarını savunuyorlar.

Like Tesla’dan Kim, bunu daha net hale getirmemiz için bir analiz yapıyor. Analizine göre Tesla Model X düşündüğünüzden 50.000 $ daha ucuz. Bu nasıl mümkün olabilir?

Açıkçası Kim, Tesla’nın yaptığı gibi “tasarrufları” karşılaştırıyor. Belki de bu yüzden YouTube kanalı “Tesla Gibi” denir? Ancak, bazı ilginç görüşlerine sahip.

Kim, ücretsiz Supercharging’i , Model Y’yi , “Hummer” işletme vergisi boşluğunu, ABD federal EV vergi iadesini ve Model X’in başlangıç ​​fiyatındaki 20.000 $ ‘lık düşüşü de içine alacak bir hesap ortaya koyuyor.

Bunun size nasıl 50.000 ABD Dolar tasarruf sağladığını daha iyi anlamak için videoyu izlemeniz gerekir. İzledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »