Kapat

Tesla Model X Çamurda Off-Road: Video

Tesla Model X, arazi dışına çıkmak için tamamen hazırlıksız ancak hayatta kaldı ve oldukça başarılı oldu.

Stok lastikleri, yüksek süspansiyon ayarı ve kayma start moduyla Tesla Model X 90D, Out of Spec Motoring tarafından yakın zamanda çamurda, dik tepelerde ve keskin dalgalanmalar altında test edildi.

Bazen korkutucu göründüğünü itiraf etmeliyiz ve engelleri aşmak için bu kadar pahalı arabaları riske atmayı önermek zor. Ancak Model X göründüğü gibi zarar görmeden hayatta kaldı. Elektrikli dört tekerlekten çekiş ve çekiş kontrolü oldukça iyi çalışıyor.

YouTube’da Spec-Out Motoring üzerinden video açıklaması :

Tesla Model X | Çamurda Off-Road

Ben, Model X 90D’yi yoldan çıkarırken, Kyle kamerayla birlikte ilerliyor. Derin çamur, dik tepeler ve keskin dalgalanmalar ile karşılaşıyoruz.

Otomobilin üzerinde stok lastikleri vardı, sürüş yüksekliği gidebileceği en yüksek seviyeye ayarlandı ve kayma her zaman etkindi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir