Kapat

Tesla Model X Vs Lamborghini Urus Yarışı

Tesla “Raven” gerçek dünyada ne kadar hızlı yenilenir?

Çok uzun zaman önce Tesla bizi şaşırttı ve amiral gemisi Model S ve Model X araçlarını tazeledi. Otomobil üreticisi bu yenilikleri önlüyor çünkü havadan güncelleme teknolojisi ile çoğu güncellemeyi sunabiliyor. Ancak bu durumda, basit bir yazılım güncellemesi bu gelişmiş Tesla araçlarının size sunduğu şeyleri elde etmeyecektir. Aslında yenisini almak zorundasın.

Tesla araçlarını yenilediğinde bile, yükseltmeler geleneksel otomobil üreticilerininkine benzemiyor. Ancak, yalnızca sonunda tam bir tasarım göreceğimiz mantıklı geliyor. Ve söylenti, işlerde daha geniş bir ferahlığa sahip olduğunu, en azından Model S için söyleyebiliriz.

Her halükarda, bu hızlı Teslaları teslim alan kişilerle, hızlanmalarını ve genel yeteneklerini test eden bir video akışı görmeye başlıyoruz. DragTimes, bir kez daha Tesla Model X’i Lamborghini Urus’a karşı kullandı. Ancak, bu kez söz konusu Model X, Ludicrous Plus ile 2019 Uzun Menzilli “Raven” Performance. Model X, yeni dünya rekoru sahibi olabilir mi?

YouTube’da DragTimes aracılığıyla video açıklaması :

DÜNYA REKOR SÖZLEŞMESİ – 2019 Tesla Model X Raven Ludicrous vs Lamborghini Urus 1/4 Mil Sürme Yarışı

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir