Kapat

Tesla Otomobil Sigortası: Bildiğimiz Her Şey – Video

İnşallah Tesla, makul fiyatlı bir sigorta sunmak için yakında açıklama yapabilir.

Birçoğumuz yeni bir EV, özellikle de Tesla satın alırken hemen araba sigortası hakkında düşünmeyebilirken, işlerin finansal yönleri söz konusu olduğunda bu önemli bir husustur.

Tesla araçları birçok sigorta şirketi için yeni ve bir şekilde bilinmemektedir ayrıca bu araçlar bir spor otomobil gibi performans gösterir ve onarımları pahalıdır. Tesla otomobilleri için ana otomotiv sigortasının yüksek olması sürpriz değildir .

Neyse ki, büyük dostumuz ve meslektaşımız AllThingsEV.info’dan Sean Mitchell, Tesla Model 3 Performance ve Chevy Bolt EV sahibi Colorado merkezli bir sigorta acentesiyle temasa geçiyor.

YouTube’da Sean Mitchell (AllThingsEV.info) aracılığıyla video açıklaması :

Tesla Sigorta: Bekleyebileceğimiz şeyler

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir