Kapat

Tesla Otopilot Otoban Kazasını Önler: Video

Otopilot görünüşte her şeyi görüyor, hatta bir sürücünün göremeyeceği otomobilleri bile.

Bu Tesla Model S, Autopilot tarafından otoyolda kendi tarafında vurulmaktan kurtarıldı. Vurulmuş olsaydı, yüksek hızların dahil olduğunu göz önünde bulundurarak daha büyük bir kaza olabilirdi.

Bir sürücünün bu enkazı önlemek için zamanında tepki vermesi muhtemel değildir ancak Autopilot’un bunun için orada olması çok harikulade bir durum. Otomobilleri her gün görünüşte kurtarıyor, bu nedenle ara sıra arızalarına rağmen sahip olmaya değer bir sistem olduğunu kanıtlıyor.

YouTube’daki Terrible Toronto Drivers aracılığıyla video açıklaması :

Sadece birkaç inç uzakta olan Tesla’nın otomatik pilotu bir sonraki şeride geçti ve her iki otomobil de ~ 120 km / s hızla sürerken büyük bir çarpışma önlendi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir