Kapat

Tesla, Porsche Taycan Hakkında Endişelenmeli mi?

Hızlı şarj ve rejeneratif frenleme kapasitesi ana güçleridir.

Porsche Taycan‘ın Tesla araçlarıyla rekabet edeceği konusunda büyük bir beklenti vardı. Ancak, acımasız gerçeklik bunu tamamen reddediyor. Tam yüklü Taycan’ın maliyeti için altı Model 3 Standard Range Plus’ı satın alabilirsiniz. Buna rağmen, insanlar hala Taycan’ın bir Tesla katili olduğuna inanıyorlar. Ya da Amerikan şirketi, yukarıdaki video gibi endişelenmeli.

TFLCar YouTube kanalı ile bir ortaklık yapıldı, Alex On Cars bir test sürüşü ayarladı. Alex’in incelemesi hala ambargo altında – bizimki gibi, direksiyon başında Tom Moloughney ile. Her neyse, Taycan’ın Tesla’yı endişelendirmesi gereken önemli yönlerinden bahsediyor.

Video Açıklama YouTube’daki Hızlı Şeritli Araba Üzerinden:

2020 Porsche Taycan Tubo S, Tesla Model S’nin ilk gerçek rakibidir. Bu ilk sürüş incelemesinde, 2020 Porsche Taycan’ın Tesla için neden gerçek bir tehdit olduğunu göreceğiz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir