Kapat

Tesla Sahibi 341.000 Km Menzil Yapan Aracını Gösteriyor

Sonunda bir Tesla aracı Guinness Dünya Rekorları Kitabı’nı şimdiye kadar arabaya kaydedilen en fazla mil için yapacak mı?

İnanılmaz yüksek millere sahip bazı Tesla araçları gördük . Aslında, @TeslaMiles  “Tesla Yüksek Kilometre Lider Tablosu” şu anki lideri 559.235 mil olarak listeliyor. Bu bir Tesla Model S P85. Sırada, 450.000 ile S 90D modeli var.

Yukarıdaki videodaki 2014 Model S harika bir km yapmış durumda. 212.725 mil, yukarıdaki listede 26 numaraya koyacaktır. Gazla çalışan birçok otomobilin bu sonuçları elde ettiği ve hatta geçtiğini bildiği halde, Tesla Model S gibi elektrikli araçlar gelecekte rekor kıracak.

YouTube’da Alex Venz üzerinden video açıklaması  :

Ne Tesla Model S For 212K Miles Like? (341K km)

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir