Kapat

Tesla Sahibi / İncelemeci Etkilendi / Audi e-tron Adaptif Cruise Assist

Sistem Tesla Autopilot’tan çok farklı olsa da inanılmaz derecede iyi çalışıyor.

Tesla Autopilot hakkında günlük haberler görüyoruz ancak diğer otomobil üreticilerinin yarı özerk teknolojisi hakkında çok şey duymak nadirdir. Aslında, bazı insanlar diğer çoğu otomobil üreticisinin bu sistemleri sunmadığını varsayabilir. Bu bazı seviyelerde doğru olsa da, aslında durum böyle değil.

Artık çoğu otomobil üreticisi, adaptif cruise control sistemi, şerit tutma yardımı, şerit değiştirme yardımı vb. Gibi çoklu sürücü destek sistemleri sunuyor. Tesla Autopilot dışında, Cadillac Super gibi bir avuç yarı özerk sürüş süiti de var. BMW, Mercedes ve Audi’nin beğenilerinden Cruise, Nissan ProPilot ve  Volvo PilotAssist gibi seçeneklerde mevcut.

YouTube’da Tesla Sürücüsü ile Video Açıklama :

Audi e-tron ‘AI Uyarlamalı Yrd’ Tam Testi | Tesla AutoPilot’tan Daha İyi mi?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir