Kapat

Tesla Satın Almamanız Gerektiğinin 20 Nedeni

Tesla araçları için bu makale kötü mü?

Tesla almamak için sizlere birçok neden sunabiliriz. İlk olarak çok pahalı bir otomobil ile başlayabiliriz. Başka nedenler ise yeni bir üretici olduğu için problemlerin çoğu kullanıcılar elinde iken rastlanıyor ve çözüm süreçleri uzun zaman alıyor. Bu da Tesla’nın eski otomobil üreticilerinin deneyim ve teknik bilgilerine sahip olmadığı anlamına geliyor.

TheThings.com kısa süre önce neden Tesla satın almayacağımızı 20 maddede özetledi. Yazarların söylediği çoğu şey doğru. Belki katılır belki katılmazsınız ama 20 madde içerisinde onaylayacağınız durumlar da olacaktır.

Örneğin sürekli yazılım güncellemesi veya kışın uzun şarjlar kullanıcıların canını sıkacak durumlardır. Şimdi sizlere 20 maddeyi video altında sunmaya çalışacağız.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir