Kapat

Tesla Semi Render Görüntüleri Elektrikli Motorhome’a Benziyor

Tesla Semi’ye dayanan ve 500 mil menzile sahip elektrikli bir karavan şaşırtıcı bir karavanı yaratacaktır.

Tesla, portföyünü genişletmek için her zaman yeni elektrikli araçlar ile geliyor. Dünyanın ilk uzun menzilli elektrikli karavanının, markanın ürün hattı için mükemmel olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, yerleşik ressamımızın neye benzeyeceğini çizmesini sağladık. 

Tesla’nın elektrikli bir karavan inşa edebileceği harika bir platformu var: Semi. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Tesla Semi, ülkemiz karayollarında navlun ve sürüş yapan pek çok dizel traktör römorkunun yerini aldı. Büyük miktarda ağırlık çekme ihtiyacı nedeniyle Semi, küçük bir evi terletmeden sırtında taşımak için yeterli güce ve aralığa sahiptir. 

Son olarak, Tesla, Semi’nin, hangi boyuttaki pil takımının seçildiğine bağlı olarak, 150.000 ile 180.000 $ arasında olacağını tahmin ediyor. Karavan dünyasındaki fıstık. Birçok dizel itici karavan, çok daha pahalıya mal oluyor bu da Tesla’nın elektrikli bir karavan için 200.000 dolardan fazla ücret alabileceği ve yine de fiyat açısından daha rekabetçi olabileceği anlamına geliyor (özellikle düşük sahip olma maliyeti hesaba katıldığında). 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »