Kapat

Tesla Sentry Mode Bu Kez Polis ile Olaya Karıştı: Video

Şerif tarafından yakalandı.

Nöbetçi Modu her türlü garip ve çılgınca şeyi yakalar gibi görünüyor. Bu adam kelimenin tam anlamıyla Teslacam tarafından eylemde kaldı.

Videoda açıklandığı gibi, bir GMC SUV Tesla’nın yanına gelir ve bir adam araçtan çıkar. Bir süre sonra, adam SUV’a geri döner ve bir dakika içinde SUV’un arkasına bir şerif gelir. Polis memuru, silah çekilerek arabadan çıkar ve sürücüye camını indirmesini ve ellerini kaldırmasını emreder.

SUV’daki adamın hırsızlıktan yakalandığına inanılıyor. Ancak polisin farklı bir suçtan sonra onun peşinde olduğu durum olabilir. Ne olursa olsun, Teslacam her şeyi olduğu gibi ele geçirdi.

Bu, Tesla’nın Nöbetçi Modu tarafından yakalanan en ciddi anlardan biri. Diğer benzer olaylar arasında araba molaları, vandalizm ve çoğu zaman çeşitli kişilerin tutuklanmasına yol açan daha fazla yaramazlık yer alıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir