Kapat

Tesla Sentry Mode Bu Saldırıyı Kayda Geçirdi mi?

BMW 3 Serisi sürücüsü, öfkeli bir şekilde olayında Model 3’ü çizdi

Arabanızı sadece çizik bir kapıyla geri almak için park etmişseniz, Cory Janney’in nasıl hissettiğini bilmeniz gerekir. Eşi ile birlikte San Diego, California’daki The Courtyard alışveriş merkezine gitti ve bir BMW 3 Serisi sürücüsü neredeyse  bir durma işaretini göz ardı ettiği için yeni Tesla Model 3’e vurdu.

Janney kısaca korna çaldığını ve bundan sonra Best Buy’a gitmek için park ettiğini iddia ediyor. O ve karısı arabaya geri döndüklerinde, yerde talaş ve Tesla’nın sağ ön kapısında derin bir çizik buldular.

Failin kesinlikle beklemeyeceği şey, eylemlerinin videoya yakalanmasıydı. Tesla’nın yerleşik kontrol kamerası (TeslaCam) etkinliği kaydetti. 

YouTube’da ABC 10 Haberleri Üzerinden Video Açıklaması :

Tesla’nın sahibi, Carmel Mountain Ranch’deki Best Buy mağazasında yapılan hızlı bir alışveriş gezisinin ardından büyük bir sürpriz yaptı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 12 =