Kapat

Tesla Sentry Mode, Tesla Model 3 ile Tır Çarpışması

En azından kamyon şoförü durdu.

Tesla’nın benzersiz Sentry Mode’u park edilmiş Tesla Model 3’e çarpan bir yarı kamyonu yakalarken izleyin. Tesla’nız hiçbir yerde hasar görmekten güvenli değildir, öyle görünüyor.

Neyse ki, gerçek kaza en başta düşündüğünüzden daha az şiddetli. Model 3’e yarı destek almayı veya belki de tamamen silmeyi düşündük. Bunun yerine, kamyon şoförü römork boyutunu biraz yanlış değerlendirmiş gibi görünüyor.

Vurmak yerine otlamak gibi görünüyor ama evet Model 3 hasar gördü ve evet, Sentry Mode bir kez daha yakaladı. Çok daha kötü bir sonuç olabilirdi, Sentry Mode’un kanıtladığı kadar değerli bir özellik.

YouTube’da Roberto Capodieci üzerinden video açıklaması :

5 Haziran 2019’da saat 13: 50’de, onun ofisinde bir arkadaşımı görmeye gittim ve park ettim, 15 dakika sonra arabamın hasar görmesini ve kamyon sürücüsünü durduran birkaç kişiyi bulmak için geri döndüm.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir