Kapat

Tesla Size Tekrar Tekrar Ücretsiz Lastikler Sunacak mı?

Hiç şüphe yok ki Tesla‘nın finansal olarak şu an mücadele içinde. Bununla birlikte, bunun yenilikçi bir başlangıç ​​otomobil üreticisi olması bekleniyor. Aslında, Tesla’nın zamanının kolay geçmesini bekleyen herkes çok yanılıyor.

Tesla için uzun yıllar kolay geçmedi. Diğer birçok eski otomobil üreticisi zaten iflas etti. En azından kolay bir endüstri içerisinde değil.

Çoğu zaman Tesla gibi meselelerle uğraşan durumlarda, freebies sunmak ya da problemli meseleleri derhal düzeltmek gerçekten zordur ancak böyle şeyler beklenir ve olması gerekir.

Popüler What’s Inside Family YouTube kanalındaki bu son video paylaşımında Tesla’nın kendisine defalarca lastik verdiğinin videosunu bizlere sunuyor.

YouTube’da What’s Inside Ailesi üzerinden video açıklaması :

Tesla, Bana BEDAVA Lastikler Vermeyi Sağlıyor!

Tesla Lastikleri ve Tekerlekler – tekrar hayatıma giriyorlar!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 3 =