Kapat

Tesla Yerleşik Dashcam (TeslaCam) Başka Bir Çılgın Kaza Yakalar

Bu TeslaCam görüntüleri, sürüş sırasında farkında kalmamızı hatırlatıyor. Hayatın buna bağlı olabilir.

Standart, yerleşik Tesla dashcam ( TeslaCam ), pek çok insanın beklediğinden çok daha faydalı olduğunu kanıtladı. Sadece daha fazla Tesla sahibi olmayanların – özellikle de bildikleri “EV sahiplerinin” son alımlarına veya istek listelerine bir dashcam eklediğini varsayabiliriz.

Ayrıca, birçok otomobil üreticisinin bu özelliği bir seçenek olarak veya belki de standart ekipman olarak eklemeye başlaması sadece zaman meselesi olmalı.

Bunun nedeni, özelliğin polis raporları ve yoldaki sorunlara ilişkin sigorta talepleri olan birçok kişiye yardım etmesidir. Daha spesifik olarak, kazalarda, yoldaki öfke olaylarında, dikkatsiz sürüş ve hatta hırsızlık ile vandalizmde hata olduğunu kanıtlamak için bile araca taktırılabilir.

Bu belirli TeslaCam paylaşımına ilişkin hiçbir ayrıntıya sahip değiliz. Ancak, bize bazı sürücülerin ne kadar korkunç olduğunu ve bazı insanların önündeki yola ne kadar az dikkat ettiğini hatırlatıyor. Orada güvende kalın millet.

YouTube’daki Keith Hill aracılığıyla video açıklaması :

TeslaCam Kazası

9 Temmuz 2019’da Tesla Cam’da meydana gelen kaza. Columbus, OH

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir