Kapat

TeslaCam ve Sentry Mod Sizi İzliyor

Çok uzun zaman önce, gördüğümüz en çılgın Tesla dashcam ( TeslaCam ) çekimlerini paylaştık. Sağ omuzdaki Tesla Model 3’ten kayıp geçen bir Dodge Durango sürücüsü içeriyordu. Ardından, Durango sürücüsü diğer birkaç otomobil arasında sıkmaya çalıştı.

Ne yazık ki, başarılı bir şekilde çıkamadı ve bir çok araba kazasına neden oldu. Bu makalenin sonunda, herkesin iyi olacağını umduğumuzu ve sürücünün hapse gireceğini umduğumuzu belirttik. Bildirildiğine göre, karışıklıkta hiç kimse ağır şekilde yaralanmadı ancak bazı kişiler hastaneye kaldırıldı. 

Olaydan sonra, Durango sürücüsünün polise, arkasında başka bir hızlanan arabadan kaçınmak için döndüğünü söylediğini öğrendik. İlgili diğer sürücüler tamamen şaşırmış ve çarpışma gerçekleştiğinde habersiz oldukları için, memurlara herhangi bir yararlı bilgi sağlayamıyorlardı.

Ancak, aşağıdaki videodan görebileceğiniz gibi, Durango sürücüsünün hesabı bariz bir yalandı. Tesla Model 3’ün sahibi TeslaCam videosunu kaza mağdurlarıyla ve yetkililerle paylaştı. Durango sürücüsünün dikkatsizce sürdüğü ve başkasının hatalı olduğu açıktı. Umarım, bu şoför korkunç seçeneklerinin bedelini çok ödeyecek

İşte olayın TeslaCam videosuna başka bir bakış:

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + fifteen =